Pozvánka na podujatie, výjazd Wisla, PL

                                                                               
   

Realizátor projektu
ACADEMIC Žilinská univerzita v Žiline
Partner projektu
Uczniowski Klub Sportowy „Centrum” Wisła

Vážení cvičenci a rodičia,

počas víkendu 9-11.decembra plánujeme klubový výlet do Poľska. Ide o návštevu partnerského Judoklubu z poľskej Wisly, s ktorým sme v letných mesiacoch v rámci prihraničného europrojeku Slovensko - Poľskej spolupráce spoločne organizovali letné sústredenie a jesenný seminár/súťaž v Žiline.

Odjazd na stretnutie bude piatok 9.12. o 8:00, po príchode do Wisly sa pôjdeme ubytovať a spolu s tamojším klubom sa uskutočnia, podobne ako v Žiline spoločný tréning a medziklubový turnaj

V sobotu by sme sa zúčastnili Mikulášskeho turnaja v meste Brenna (cca. 20 km od Wisly). Pôjde o celodenné podujatie.

Večer plánujeme spoločnú večeru a neformálne posedenie trénerov a rodičov.

Na nedeľu je naplánovaný spoločný tréning s poľskými kolegami, prehliadka mesta a navšteva miestneho, vraj úžasného, Aquaparku Golebiewski. Návrat na Slovesnko bude vo večerných hodinách.

Doprava by bola zabezpečená, kto má záujem môže ísť vlastným autom.

Členovia klubu sa môžu podujatia zúčastniť samostatne alebo spolu rodinnými príslušníkmi.

Podobne ako pri letnom sústredení, členovia klubu majú pri absolvovaní podujatia nárok na zľavu 10 € z klubových poplatkov za letný semester.

Účasť na súťaži v Poľsku je súčasťou prebiehajúceho projektu, na základe ktorého sme dostali z eurofondov príspevok na novú tatami a ďalšie cvičebné pomôcky, preto by sme veľmi ocenili, ak by ste si našli čas a svojou účasťou na podujatí prispeli nielen k posilneniu spoločenských väzieb v rámci klubu ale aj k úspešnému zavŕšeniu spomínaného projektu.

S pozdravom

          

               Ľudo Jambrich, predseda oddielu
Projekt je spolufinancovaný Európskou úniou z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Programu cezhraničnej spolupráce Poľsko - Slovenská republika 2007-2013