Zvyšok‎ > ‎

Pozvánka Judo tábor Mošovce

Náš klub judo v spolupráci s partnerským klubom JC Martin a ´dalšími klubmi oblasti sever organizuje letný športovo rekreačný rodinný tábor/pobyt pre priaznivcov džuda, ich rodinných príslušníkov a kamarátov. Ide o kombináciu športového tábora (deti budú ubytované osobitne a časť detí bude na tábore bez rodičov) a rodinnej dovolenky t.j. v zariadení budú ubytovaní aj rodičia/známi, pre ktorých bude pripravený osobitný program, ktorého sa môžu ale nemusia zúčastniť.

Organizáciou dovolenkového pobytu a tábora/sústredenia chceme dosiahnuť pozitívny zážitok všetkých zúčastnených, k čomu by mali prispieť nasledovné okolnosti:

 1. Deti (aj rodičia) budú v priamom kontakte počas organizovaného aj voľného programu s rovesníkmi z inej krajiny, čo obohatí ich kultúrne poznanie
 2. Kontaktom so zahraničným klubom ako aj dostatkom priestoru na tréningy a súťaže, počas tábora účastníci "športovo povyrastú"
 3. Rodičia budú mať svoje deti nablízku, ale zároveň budú mať dostatok času a príležitostí na vlastné aktivity.
 4. Rodinným príslušníkom priblížime techniky a filozofiu džuda, takže budú mať možnosť lepšie spoznať koníček svojho dieťaťa/súrodenca/partnera.
 5. Mladší aj starší členovia klubu budú mať príležitosť lepšie sa spoznať a nadviazať nové známosti a kamarátstva.
 6. V prípade, že účastníka organizovaný program neosloví, vybrané miesto zaručuje dostatok možností na individuálne rekreačné aktivity
 7. Kapacita hotela je dostatočná, takže členovia klubu/rodičia si môžu na akciu pozvať priateľov a známych, a prežiť tak dovolenku s ľuďmi, s ktorými sa cítia dobre.
 8. Miesto, podmienky v hoteli a účastníci zaručujú, že bude dostatok zaujímavých aktivít v prípade dobrého aj zlého počasia.

Termín

Nástup na pobyt: Sobota 22.8

Ukončenie pobytu, opustenie hotela: Nedeľa 28.8.

Celkovo 7 dní / 6 nocí

Športové zabezpečenie

Priamo v hoteli budeme mať k dispozícii krytú telocvičňu s rozloženou tatami o ploche cca. 140m2, na ktorej budú priebiehať tréningy a vybrané športové akcie.

V bezprostrednej blízkosti hotela je futbalové a volejbalové ihrisko ako aj tenisové kurty s umelým povrchom, ktoré budeme mať počas pobytu k dispozícii pre svoje potreby.

V objekte je posilňovňa a stôl na stolný tenis.

Ubytovanie a služby

Všeobecné

Hotel Smrečina sa nachádza 40 km od Žiliny v malebnom údolí pohoria Malá Fatra medzi obcami Párnica a Zázrivá. Hotel je umiestnený niekoľko kilometrov od najbližšej obce. Poskytuje dostatok oddychu v tichom prostredí a športového vyžitia pre klientov v letných aj zimných mesiacoch. V lete je to futbalové ihrisko, volejbalové a tenisové kurty, turistika, jazda na 4-kolkách. Samozrejmosťou je parkovanie klientov na parkovisku pred hotelom zadarmo. Súčasťou hotela je reštaurácia a bar.

Služby v cene

Ubytovanie

V objekte sú izbu viacerých štandardov, ktoré sa líšia najmä plochou a úrovňou zariadenia, všetky typy však majú vlastné sociálne zariadenia a televízor na izbe.

Izby budú rozdelené podľa počtu prihlásených, apartmánové izby budú prednostne priradené organizátorom, členom klubu a rodičom, ktorí sa podieľajú na chode klubu.

Záujemcovia ktorí chcú mať garantovanú izbu vyššieho štandardu za príplatok 20%, môžu o to požiadať pri zaplatení zálohy.

Strava

Raňajky, obed, večera (3x denne štandardné jedlo)

Desiata, olovrant (chlieb s nátierkou alebo ovocie...)

Počas dňa Čaj/Malinovka samoobsluha z výčapnej nádoby

Ostatné služby

 1. WIFI
 2. tenisové kurty
 3. futbalové ihrisko
 4. volejbalové ihrisko
 5. tatami
 6. priestory v hoteli (kongreska ,salónik alebo spoločenská miestnosť)
 7. spoločenské hry (pingpong, biliard, šípky)
 8. posilňovňa
 9. ohnisko
 10. grill
 11. opatrovateľská služba pre deti predškolského veku v rozsahu 10 hodín/pobyt počas predom určených hodín

Služby za príplatok (v režijných cenách)

 1. Jakuzzi
 2. Solárium
 3. Sauna
 4. Opatrovateľská služba pre deti predškolského veku v rozsahu nad 10 hodín/pobyt

Mapa a doprava

Cesta zo Žiliny

Kontaktná osoba

Ľudo Jambrich

ludo@dzudo.sk

0905 661050

Prihláška

V prípade vyššieho počtu prihlásených ako je kapacita hotela budú uprednostnené rodiny členov klubu a tí, ktorí skôr uhradia zálohové platby.


Projekt je spolufinancovaný Európskou úniou z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Programu cezhraničnej spolupráce Poľsko - Slovenská republika 2007-2013